Ritüel Kağıt ve bezle yapılan aşk etme ritüeli

HavasHocası

Havas ilmi ile mücerrep ve rahmani çalışmalar.
Yönetici
Sahip
MOD
Ad
Emir
Soyad
Sadi
İki kişiyi barıştırmak veya bir birine kızgın iki kişiyi barıştırmak istersen yada muhabbet için yapmak istersen bu amele Cuma günü başlar bir hafta devam edersin taki diğer cumaya kadar kolunun uzunluğunda yeşil bir gazete parçası alır gazetenin yarısı dolana kadar ayeti yazar diğer yarsını boş bırakır üzerine üçyüz on üç defa şağıda gelecek olan azimeti her farz namazının ardından lübani zeker senderüs kender cavi kizbere buhurlarını yakar azimeti eksiksiz tane tane okursun bir hafta dolduğunda her neye niyet ettiysen Allah c.c nin izni ile gerçekleşir.

Yeşil gazete parçasının yarısına yazılacak olan ayet budur

1658924050001.png
ZALİKUM HUKUMU LİLLAHİ YEHKUMU BEYNEKUM VALLAHU ALİMU HAKİMU HALAKA ALLAHU ES SEMAVATİ VEL ARDE VE MİN AYETİHİ. Her farz namazının ardından üçyüz on üç defa okunacak olan azimet budur.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELLEZİ LEHU İSMİ LA YENHİ VE TUR LA YATFİ VE ÂŞER LA YEZÜL VE MELİK LA YEHUL VE KURSİ LA YETEHERRAK VE HU EL LEZİ LA İLAHE İLLA HU İLE YEVMİ LA YE ÊTİ EL BATAL MİN BEYNE YEDİH VELA MİN ĞİFHE TENZİLE MİN HAKİM HİD AKSEMTU ALEYKE EYYEHE EL MELİK MİTATARUN MELİK EL ERVAH EL RUHANİYE VEL IBER VEL SİKKİN TEHTEL ARŞ ER RAHMAN EL MELİK EL CEBBAR EL CABİRİN BİHİM EL MÜTEKEBBİRİN Fİ CEMÎÂ İF ALEHUM Bİ HAKKİ MİN TUCEK BİL ÂZ VE ATLEBEK VE EYDEK BİL CUNUD VELA MELEK VELA FELEK VE ATÂK HAZİHİ EL KUVVA İLLA MA AMART HUDDAMEK ZAĞİTECİL VECHİTİL EN TENEZZÜLÜVA Bİ İZZET MİN RABBEKUM VE İN TÂBİNUNİ Bİ KUVVA MİN İNDEKUM Bİ İZZE 2 ŞEMĞ 2 MELĞ 2 MALİĞ 2 MELAĞA MEHMULUĞİM RAB VE CED Fİ EL ÂLEMİN EL MÛBİDU Fİ KUL MİLLE EŞ MAHMUD BEK LİSAN EL NATIK EL KADİM İLLE ZÊLİ EL MUNTAKIN LİME SANÂG EL KAHİR HARK ÎBBEDI YA HEYE ŞARA HEY EL ŞEDEY VE BİL İSMİ EL LEZİ TERAK BİHİ CİBRİL ALEYHİ ES SELAM ALA SEYİDNA MUHAMMED SALLAHU ALEYHİ VE SELLEM İLLA MA NEZELTUM VE ECEBTUM VE CARTUM VE RABBENA ER RAHMAN EL MÜSTEÂN ALA MA TASFUN TEVEKKELU YA HUDDAME HAZİHİL EL ESMAE VE IF ALU MA TUGMİRUN BİHİ VE HU EN TELKU MEHEBBE KEZA VE KEZA Fİ KALBİ KEZA VE KEZA Bİ HAKKİ LA TAHATİL MA HA TAHATİL KAHATAHATİL NEHATAHATİL MEHATAHATİL LECEHATAHATİL LEMAKAFATECİL

Sponsor bağlantılar: Medyum - Medyum Destek - Medyum Geylani - Astoloji